Jedno Serce Jedno Życie Cracovia Kraków Ponad Życie Do Lechita92: 5. Komentarz Alecto94. Nie lubię cracovii ale to były fantastyczne bramki i wstydem by . 17-letni bramkarz rywalizował będzie o miejsce w bramce Cracovii Młodej Ekstraklasy z Markiem Pączkiem oraz Martinem Szwiecem. Zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu Cracovia-Legia. Podopieczni Jana Urbana wygrali 2: 1. Życzymy miłego oglądania. Bramka Dariusza Pawlusińskiego. Pozycja, Bramkarz. Wzrost, 190 cm. Masa ciała, 88 kg. Informacje klubowe. Obecny klub, Cracovia. Numer, 33. Kariera juniorska. Wanda Kraków Krakus Nowa Huta. Piłkarze Cracovii nie mieli większych problemów z pokonaniem dziś drugoligowego Zagłębia Sosnowiec. Bramki dla podopiecznych trenera Rafała Ulatowskiego. 13 Mar 2010. Cracovia nie dała Koronie Kielce najmniejszych szans w meczu 20. Kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Bohaterem spotkania był Radosław Matusiak.
Prezentujemy linki do filmów przedstawiających bramki z meczu Cracovia-Legia 0: 3. Zobacz: Video: 0: 1-43 min. Roger· Video: 0: 2-60 min. Sebastian Olszar: Mam nadzieję, że moje bramki będą przynosić punkty-Nie ustalam sobie konkretnej liczby. 19. Kolejka. Lech-Cracovia 3: 1. Peszko (3: 1. 11 Lip 2010. Cracovia-Zagłębie Sosnowiec. Bramki. 30. 06. 2010. … by kiks. Tv. 21 days ago. 117. Rafał Ulatowski po meczu: Cracovia-Zagłębie Sosn… W stojącym na bardzo niskim poziomie spotkaniu 23. Kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Cracovia przegrała w Krakowie z Jagiellonią Białystok 0: 1 (0: 0). w.

11 Maj 2010. w meczu 29. Kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Cracovia zremisowała w derbach Krakowa z Wisłą 1: 1. Obie bramki zdobyli piłkarze Wisły. Marcin Cabaj wykazuje się ostatnio chorobliwą nadpobudliwością. Bramkarz Cracovii przed dwoma tygodniami, w derbach Krakowa, brutalnie sprowadził do parteru. 27 Lut 2010. Mecz zaczął się od bramki strzelonej dla Cracovii przez Dariusz Pawlusińskiego. Wcześniej na czystą pozycję wyszedł debitant w Cracovii.

11 Maj 2010. 79' Kirm zgrywa piłkę do dobiegającego Rafała Boguskiego, który pięknym lobem pokonuje bramkarza Cracovii. 83' Wisła nadal w natarciu. . w zupełnie odmiennych nastrojach będą po piątkowych meczach 2. Kolejki Ekstraklasy kibice krakowskich drużyn. Sprawdź, dlaczego. 11. 04. 2009, godzina 20: 00. Legia Warszawa. Bramki: Kartki: karne. 4 0. 2p; 1p; na żywo. Sędzia: Robert Małek (Zabrze). Cracovia Kraków. Bramki: Kartki:

. Cracovia Kraków pokonała w meczu sparingowym Podbeskidzie Bielsko-Biała 2: 1. 11 Maj 2010. Cracovia dzięki tej bramce, uzyskanej w ostatniej akcji 181. Derbów Krakowa, zapewniła sobie utrzymanie w ekstraklasie. 4. ks Cracovia; Nagrody Indywidualne: krÓl strzelcÓw– Katarzyna Kasprzycka 4 bramki (Cracovia) Najlepsza zawodniczka drużyny Cracovii– Kinga Niechwiej. 29 Mar 2010. w ubiegłym tygodniu strzelił-jak się wydawało-bramkę życia w meczu Pucharu Polski z Legią (1: 2). w spotkaniu z Cracovią trafił jeszcze . Trzy gole w pół godziny! Cracovia lepsza od Piasta-Sport w interia. pl-w meczu 15. Kolejki ekstraklasy Cracovia pokonała Piasta Gliwce 32. 14 Mar 2010. Chwilę po wznowieniu gry Baranyk znalazł się sam przed Radziszewskim, jednak bramkarz Cracovii cudem wybronił ostry strzał gracza Podhala.
Piłka nożna-21. Kolejka Ekstraklasy 2009: zobacz wideo-wszystkie bramki i skrÓty meczÓw] (Wisła-Cracovia 4: 1, Piast-Jagielonia 1: 1, Łks-gks 0: 2). 6 Mar 2010. Lech Poznań-Cracovia Kraków 3: 1 (2: 1) Bramki: Siergiej Kriwiec (23. Min., Robert Lewandowski (37. Min., Sławomir Peszko (64. Min. Niespotykaną wcześniej skutecznością popisali się hokeiści Polskiej Ligi Hokeja na Lodzie w 17. Kolejce spotkań; Eurosport.
W drużynie Cracovii prym wiódł Eryk Djeukam, kameruński napastnik, który zdobył 3 bramki. Odnotować należy również fakt, że w obydwu drużynach występ w.

Cracovia 1-1 WisłaCracovia Kraków 1-1 Wisła Kraków-Liga Polska-Bramki z 4 Kolejki s. Zdzichu-Ekstraklasa 2008-09-02 14: 15: 06.

Zobacz skrót z meczu Korona-Cracovia 1: 1, który został rozegrany 29. 08. 2009. Sprawdź również inne bramki wideo z kategorii Polska. Zobacz najnowsze gole z
. Po zdobyciu wyrównującej bramki Cracovia nadal przeważała. Wymiernym efektem uzyskanej przewagi było kilka rzutów rożnych po których groźnie.
Bramki dla Pasów zdobywali Bartłomiej Dudzic i Tomasz Moskała [fot]. Cracovia mogła to spotkanie wygrać, jednak rzutów karnych nie potrafili wykorzystać. 6 Mar 2010. Bramkę dla Cracovii zdobył bowiem Alexandru Suvorov. Nie musieli jednak czekać długo na odpowiedź miejscowych. Po trzech minutach Siergiej . Bilans: 11 meczów, 3 zwycięstwa Korony-6 remisów-2 zwycięstwa Cracovii, bramki 12: 10 dla Korony. Cracovia-Korona w Krakowie. 6 Mar 2010. w meczu 19. Kolejki Ekstraklasy, Lech Poznań pokonał na własnym stadionie Cracovię Kraków 3: 1. Bramki dla Kolejorza strzelili Krivets.

28 Mar 2010. Ruch mimo osłabień kadrowych nie miał problemów z pokonaniem na wyjeździe Cracovii Kraków. Po dwóch bramkach Sobiecha i trafieniu Zająca i. Przeważali od samego początku, gospodarzy ratowała poprzeczka, jednak już po chwili, Cracovia strzeliła 1 bramkę. Strzelali: 5 bramek-Michał Feliks, . Podsumowując statystyki pierwszej połowy Cracovia oddała w pierwszej połowie dwa celne strzały i po obydwóch piłka znalazła drogę do bramki. . 35' Groźnie zaatakowała Cracovia. Najpierw strzelał Goliński, teraz Pawlusiński bił piłkę z rzutu wolnego, ale futbolówka minęła bramkę. 3 Lip 2010. w 17. Minucie bliski zdobycia bramki strzałem z dystanu był Piotr Reiss, jednak piłka po interwencji bramkarza minęła słupek bramki Cracovii
. Po podaniu od Marka Zieńczuka, powracający z wypożyczenia z Ruchu Chorzów piłkarz Wisły wpakował piłkę do bramki Cracovii.

W 71 spotkaniach strzelono 258 bramek, co daje średnią 3. 63 bramki na mecz. Tylko jedno spotkanie zakończyło się remisem bezbramkowym, więc w„ Cracovia Cup. 19 Lip 2010. w Cracovii prześladowały mnie kontuzje chcę się teraz odbudować w gks-ie-dodał. gks Katowice-Cracovia 1: 1 (1: 1) Bramki 0: 1 Alexandru.
12 Maj 2010. Tag bramka Jopa Cracovia Wisła-Białystok, Łomża, Suwałki, Ełk, Ostrołęka-informacje, artykuły, wydarzenia. W tym meczu piłkarskim zmierzyły się Łks Łódź i Cracovia Kraków. Alebramka. Pl Najnowsze klipy bramek piłkarskich. Wszystkie mecze ligowe i międzynarodowe. 24 Lip 2010. w meczu dwóch sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn, Cracovia wyskoko pokonała Koronę Kielce 3: 0 (2: 0). Bardzo dobry mecz rozegrał napastnik. Znajdziesz tam skróty meczów i bramki z wielu lig, a także mecze na żywo. Lech Poznań– Cracovia Kraków 3: 1 Wyświetleń: 1 420, Tagi: cracovia krakow. 10 Maj 2010. Wszystkie mecze: 180 spotkań-80 zwycięstw Wisły, 41 remisów, 59 zwycięstw Cracovii. Bramki 295-230 dla Wisły.
Co z tego, skoro w bramkach było po równo. Najpierw za swój prosty błąd zapłaciła Cracovia. z powodu nadmiernej liczby zawodników na lodzie na ławkę kar. 30 Cze 2010. 100' Przewaga jest po stronie Cracovii. Gospodarze oddali już w tej połowie dwa niecelne strzały na bramkę Bebłowskiego.
17 Mar 2010. cracovia krakÓw– skawa wadowice 2: 1 (1: 0). Bramki: Gospodarze 16′ 72′ – Kozioł 80′ Sędziował: Grzegorz Przybylski (Kraków). Jeśli przy pierwszej bramce dla Cracovii Kotor się ośmieszył, to przy kolejnych już nie-oni po prostu myśleli o przerwie. W drodze do finału cracovia i pokonała borek Kraków 7: 1 (bramki: Korczek 3. w półfinale cracovia po bramkach Sebastiana Stawowego i Konrada Natkańca.
Aktualne wiesci z zycia Cracovii, najwiecej fotogalerii z meczow i wydarzen. Źle trafiłem w piłkę, co prawda zmyliłem trochę bramkarza, ale już nie było . 79' trzech piłkarzy Cracovii na jednego bramkarza Korony. Matusiak do Sachy a ten strzelając do pustej bramki trafia w słupek… Bramkarz Legii Jan Mucha i Krzysztof Kaliciak z Cracovii. pap/epa. Zaczęło się pomyślnie dla Cracovii. w 11 minucie-po kolejnym już błędzie warszawskich . Po rajdzie lewą flanką Patryka Małeckiego sam uczestnik podbił piłkę obok bramkarza Cracovii tak, że ta wylądowała w siatce.
13 Mar 2010. Po jednej z nich, w 71. Min Cracovia zdobyła trzecią bramkę (dwójkowa akcja Goliński z Matusiakiem wykończona przez tego pierwszego).

. 37' 4: 1 dla Cracovii. Bramka kuriozum. Wróbel z Bigosem zaspali, a Mihalik wyjechał wprost z boksu kar i popędził sam na sam z Odrobnym. 14 Cze 2010. 3, Cracovia ii Kraków, Akademia Piłkarska 21 Kraków, 4: 6. 4, Gwarek Czarnochowice, Cracovia ii. Statystyki bramek. Cracovia ii Kraków. Cracovia zremisowała 1-1 w sparingowym meczu z nec Nijmegen. Bramkę dla" Pasów" z rzutu karnego zdobył Dariusz Pawlusiński. Mecz na McDOS Goffertstadion był.
Added to queue 2007-03-17 Cracovia-Zagłębie 2-3 Iwański [bramk. 3111 views armatawikipasy· 4: 59. Add to queue. Added to queue 2010-04-09 Lubin-Cracovia.

27 Lip 2010. Cracovia zremisowała 1: 1 w sparingowym meczu z nec Nijmegen. Bramkę dla" Pasów" z rzutu karnego zdobył Dariusz Pawlusiński.

10 Maj 2010. Czarne Koszule ograły na wyjeździe Cracovię. Bramkę, jak się potem okazało zwycięską, na 2: 1, strzelił Tomasz Brzyski. Fenomenalne!
. Na bohatera wyrósł za to Stefański, który maczał palce przy dwóch bramkach. Najpierw jego pressing zmusił do błędu obrońcę Cracovii i ten . Po stracie bramki Cracovia przyspieszyła grę. Mimo widocznej przewagi piłkarze z Krakowa na bramkę musieli czekać aż do 40 minuty.

Cracovia Kraków-Śląsk Wrocław 1: 1 (1: 0) Bramki: 1: 0 Dariusz Pawlusiński (45+ 2), 1: 1 Tomasz Szewczuk (63). Żółta kartka-Cracovia Kraków: Dariusz Kłus,

. Minutę później to Cracovia zdobywa bramkę i pieczętuje zdobycie trzech punktów. Lechia Gdańsk– Cracovia Kraków 2: 3 (1: 0). 7 Kwi 2010. Bramkę na wagę utrzymania Cracovii zdobył Mariusz Jop, obrońca Wisły… Cracovia, po bramkach Radosława Matusiaka i Bartosza Ślusarskiego. 30 Lip 2010. Blog Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Grupy to miejsce w Sieci gdzie każdy. Ale nie ukrywam, że bramka sprawiła mi ogromną radość. 12 Maj 2010. o zdobytej bramce zdecydowała decyzja sędziego liniowego, bo obrońca Cracovii wybił piłkę tuż zza linii bramkowej. 79' 0: 1, goal.

11 Maj 2010. Tym razem w polu karnym Cracovii strzałem z przewrotki popisał się Kirm, jednak piłka po jego strzale nie trafiła do bramki. 6 Mar 2010. Piłka po jego uderzeniu odbiła się od bramkarza, ale spadła na piąty metr, gdzie obrońców Cracovii uprzedził Robert Lewandowski i strzelił. 11 Maj 2010. Raz po raz było gorąco pod jedną bądź drugą bramką. w 76 minucie Issa Ba trafił w poprzeczkę brami Cracovii. Trzy minuty później Wisła.
12 Mar 2010. Nadal jednak będziemy starali się pokonać bramkarza Cracovii. Trener Milan Jancuska ustawia nas na ofensywny hokej, mamy atakować już w. 54' Loben z daleka Kacprzak próbował zaskoczyć Pączka ale piłkę łapie bramkarz Cracovi. 51' Prostopadłe podanie Czpaka do Wawreńczuka ale ten drugi źle. Cracovia Kraków-mks Pogoń Szczecin 1: 0 (0: 0) Bramka: 1: 0 Piotr Bania (51). Żółte kartki: Cracovia Kraków: Łukasz Skrzyński, Piotr Bania, Piotr Giza.

28 Lip 2010. nec Nijmegen– Cracovia Kraków 1: 1 (1: 0). Bramki: Vleminckx 39' – Pawlusiński 58' nec: Babos– Zomer, Van Eijden, Nuytinck, Zimling. 1 Kwi 2010. Jaga mniej więcej od 20. Minuty zaczęła przejmować inicjatywę i kilka razy zagroziła bramce Cracovii. Najbliżej szczęścia był w 32. Minucie. Cracovia-gks Bełchatów 2: 0 (1: 0). Bramki: Cracovia-Jakub Kaszuba (27), Wojciech Łuczak (86). Żółte kartki: Cracovia-Kamil Wilk (29), Mateusz Jeleń. Gks Katowice zremisował w meczu sparingowym z Cracovią 1: 1. Bramki zdobywali odpowiednio: 0: 1– Suvorov w 15 minucie, oraz na 1: 1 Plewnia w 17 minucie. Derby stulecia: Wisła Kraków-Cracovia 3: 0 Na podsumowanie stulecia Wisły i Cracovii" Biała Gwiazda" rozgromiła odwiecznego rywala 3: 0. Dwie bramki zdobył . Odejść może Rengifo (strzelec dwóch bramek w meczu z Cracovią). Odejść może Stilić, chociaż w końcówce sezonu nie pokazał swoich.
57min Cracovia już w pełnym zestawieniu, Podhale zamykało Pasy w tercji obronnej, ale co z tego jak oddali dwa strzały na bramkę Radzika.

Spośród ponad dwudziestu strzałów oddanych na bramkę Cracovii w 171 derbach Krakowa tylko próba Tomasza Kłosa zakończyła się bramką. Jeszcze przed przerwą Szczoczarz strzelił drugą bramkę dla Cracovii. a w 79 min. Wojskowych" dobił Karcz. Większą część meczu lepiej grała Cracovia.

. Do przerwy Cracovia wygrywa w 179. Derbach Krakowa 1: 0. Inny niedzielny mecz: Lechia Gdańsk-Polonia Bytom 0: 1 (0: 0). Bramki: Michał.